Drugiego lutego br. szopki bożonarodzeniowe, które wzięły udział w konkursie zostały przekazane do szkół z terenu Gminy Chorkówka wraz z nagrodami rzeczowymi i dyplomami, ufundowanymi przez Centrum Kultury w Chorkówce.
Najpiękniejsze i najbardziej oryginalne szopki zostały wybrane przez komisję konkursową w Dukli podczas konkursu międzynarodowego.
Jak już wcześniej pisaliśmy nagrody z naszej gminy otrzymali:
W kat. kl. IV-VI
I miejsce: Karol Żurawski (SP Draganowa)
I miejsce ex aequo: Szymon Soliński (SP Kobylany)
II miejsce: Julia Pęcak (SP Faliszówka)
Natomiast w kat. kl. VII-VIII
II miejsce: Zuzanna Dziadosz (ZS Chorkówka)
II miejsce ex aequo: Samira Siwak (SP Kopytowa)
III miejsce: Weronika Sajdak (SP Kopytowa)

Ponadto w Centrum Kultury przeprowadzono eliminacje gminne.
Specjalne wyróżnienia otrzymali:
Konrad Kostecki (SP Draganowa), Filip Kostecki (SP Draganowa), Lena Wojnar (SP Draganowa), Bartosz Skrzęta (ZS Chorkówka), Weronika Machura (ZS Chorkówka), Mikołaj Dziadosz (ZS Chorkówka), Wiktoria Wiater (ZS Chorkówka), Kamil Berek (SP Leśniówka), Nikola i Oliwia Forystek (SP Żeglce), Mateusz Mrozek (ZSiPl w Bóbrce), Nikola Tobiasz (SP Kobylany), Julia Rogala ( SP Kobylany), Przemysław Tobiasz (SP Kobylany), Julia Gromek (SP Kobylany), Bartosz Wierdak (SP Kobylany), Paweł Drozd (ZS Świerzowa Polska), Karolina Wierdak (ZS Świerzowa Polska), Gabriela Wierdak (ZS Świerzowa Polska).

Wyróżnienia: Amelia Szwast (SP Draganowa), Paulina Kluk (SP Draganowa), Robert Rodzinka (ZS Chorkówka), Iwona Czenczek (ZS Chorkówka), Ilona Czenczek (ZS Chorkówka), Karol Szymczakowski (ZSiPl w Bóbrce), Jakub Dywan (ZSiPl w Bóbrce) Julia Majkut (SP Faliszówka), Nikodem Brzana (SP Kobylany), Szymon Jaskółka (SP Kopytowa), Lena Janiszewska (ZS Świerzowa Polska), Patrycja Smolik (ZS Świerzowa Polska).
Wszystkim serdecznie gratulujemy!