31 stycznia w Gminnym Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Chorkówce rozbrzmiewało kolędami i pastorałkami. Po wysłuchaniu 48 wykonawców Jury w składzie: Barbara Sereda, Jerzy Guzik, Bogusław Pacek postanowiła przyznać następujące nagrody w poszczególnych kategoriach wiekowych:

Kategoria przedszkola i kl.0
soliści:
I miejsce: Martyna Kiełtyka (Niepubliczne Przedszkole „Misiowo” w Chorkówce)
II miejsce: Miłosz Kulasik (ZS Zręcin Samorządowe Przedszkole w Zręcinie)
III miejsce: Tymon Głowa (Niepubliczne Przedszkole „Misiowo” w Chorkówce)
kat. zespół:
I miejsce: Filip Gydziak, Maciej Bałuka, Maksymilian Ślęczka (ZS Samorządowe Przedszkole w Zręcinie)
II miejsce: Antonina i Rozalia Pelczar (ZS Samorządowe Przedszkole „Baśniowa Kraina”

Kategoria: kl. I-III SP
soliści:
I miejsce: Alan Buczyński (ZS Świerzowa P.)
II miejsce ex aequo: Magdalena Kiełtyka (Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu
w Chorkówce)
II miejsce ex aequo: Maciej Munia (Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu
w Chorkówce)
III miejsce: Agata Munia (SP Kobylany)
kat. zespół:
wyróżnienie: Zespół w składzie: Amanda Szwast, Wiktoria Wiater, Alicja Pikul, Franciszek Wilusz, Antonina Liwosz (ZS Chorkówka)
Kategoria: kl. IV-VI SP
I miejsce: Aleksandra Wierdak (SP Kobylany)
II miejsce: Łucja Trybus (ZS i P. Bóbrka)
II miejsce: Magdalena Munia (Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu
w Chorkówce)
III miejsce: Inga Gonet (ZS Zręcin)
III miejsce: Maja Stadnicka (SP Szczepańcowa)
wyróżnienia: Julia Martyka (SP Kobylany)
Zdobywcy czołowych miejsc otrzymali nagrody książkowe, a także nagrody rzeczowe ufundowane przez organizatora.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy.